Co ugotować na randkę?


 Odpowiedz na to pytanie nie jest łatwe. Jest wiele znaków zapytania na które trzeba sobie odpowiedzieć, co dana osoba lubi jeść? czy jak przygotuje posiłek to będzie smakował? i najważniejsze co przygotować? Danie proste czy wykwintne? Hmmm jak to teraz rozwiązać, tajemnica nie jest, że każdy ma inne kubki smakowe jedni lobia drób a inni drobiu nie lobią.

 I jak tu teraz wcelować by się nie skompromitować, powszechnie jest wiadome ze mężczyzna jest najlepszym kucharzem, czemu? Bo oddaje się tej czynności w całości wkłada w to swoje cale serce, każda kobieta docenia jak się stara i z mila chęcią próbuje potraw przysadzonych właśnie przez faceta.

Kuchnia to magia ponieważ można w przyrządzonych potrawach odnaleźć dusze kucharza, estetykę oraz piękno które kusi.

Kilka wskazówek by randka się udała.

 Podstawą jest nastrój oraz pierwsze wrażenie, wbrew pozorom każdy ma w sobie coś z romantyka i każda kobieta doceni starania, które wprowadza ja w przyjemny nastrój dlatego na start niezbędne będą kwiaty, odpowiednio nastrojowa muzyka, to zawsze robi wrażenie mimo że kobiety nieraz mówią inaczej. Ale jaka dziewczyna nie chciała by być obdarowywana przez swojego mężczyznę?, nawet drobnym upominkiem, chodzi tu o gest i pokazaniu jej, ze nam zależy.

 Osobiście polecam przyrządzenie dwóch potraw a mianowicie przystawki i dania głównego. Przystawka na wstęp miło spędzonych chwil, pogawędki i na wprowadzenie do intymności kolacji przy lampce wina. Następnie podanie dania głównego ważne by posiłki nie były nadmiernie doprawione oraz mdłe a także podawane w dużych ilościach, bo przecież nie chcemy by ukochana się objadła i zrobiła ospała z powodu wrzucenia w siebie więcej niż może zjeść, tak się właśnie czujemy z powodu nadmiernego objedzenia.

 Na początek warto zaserwować jakieś proste potrawy, ponieważ nawet prostota może zrobić ogromne wrażenie na ludziach, postaraj się dania ładnie udekorować. To jest większość sukcesu by kolacja się udała jeśli wprowadzisz miły nastrój to druga osoba mniej będzie zwracała uwagę na smak będzie się liczyło zaangażowanie oraz bliskość drugiej osoby.

Zachęcam do zapisywania się do newslettera, będę państwu przesyłał przykładowe jadłospisy, które można zastosować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz